Představení Druhotného Softwaru

Jmenuji se Pavel Hojka a vítám vás na e-shopu www. druhotny-software.cz, odkud si můžete pořídit druhotné softwarové licence společnosti Microsoft za velice výhodné ceny. Zaměřuji se výhradně na výkup a prodej OEM a Retail licencí operačních systému Windows a kancelářských balíků Office.

Obchodováním s druhotnými licencemi se věnuji již několik let a za tu dobu se mi podařilo vytvořit jednoduchý, rychlý a přehledný e-shop, odkud si můžete zakoupit druhotné softwarové licence společnosti Microsoft.

Mojí prací není pouze prodej druhotných licencí, ale i komunikace s dodavateli, kontrola vykoupených licencí, technická podpora a konzultace se zákazníky.

Proč bych vás měl přesvědčit, aby jste nakoupili právě zde?

Garantuji pravost softwaru. Všechny licence, které naleznete na mém e-shopu, byly původně určeny pro evropský trh (EHP) a jsou prodávány v souladu s čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů.

Existuje mnoho prodejců s tzv. "druhotnými licencemi", nicméně, ve většině případů se jedná o přeprodej licencí, určených pro vývojáře. Takové licence, konkrétně typu MAK a MSDN, které se často vyskytují i na aukčních portálech za velmi nízké ceny, u nás nekoupíte.

Výhody nákupu na Druhotném Softwaru

Rychlé doručení

Zakoupenou licenci obdržíte do 10 minut. O tuto skutečnost se stará unikátní robot, který nespí ani o půlnoci.

Profesionální podpora

Pokud narazíte na problém, který vám zabrání v instalaci nebo aktivaci, společně jej vyřešíme k vaší spokojenosti.

Nízké ceny

Nákupem druhotné licence ušetříte až 60% nákladů, oproti nákupu licence nové.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.