Legální užívání druhotných licencí?

Nejčastěji od našich budoucích zákazníků dostáváme dotazy typu: když si od vás koupím druhotný software, můžu jej legálně používat?

Odpověď zní: ANO. Vysvětlení: V rámci Evropské Unie je prodej a užívání použitých počítačových programů legální, takto je to zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů. Více informací ohledně tohoto tématu naleznete zde.

 

12647281502-660x371-1666502

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení